a

Facebook

Twitter

کلیه ی حقوق متعلق به گروه وکلای بازرگان.
است طراحی شده توسط میهن وب سایت

8:45 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

تماس برای مشاوره

021-45518/09120213393

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست

میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، خیابان 23

پلاک 13، طبقه سوم

کانال تلگرام ما

@sabtesajat

شماره تماس با پشتیبانی

021-88323274

ایمیل پشتیبانی سایت

hamyarebazargan@yahoo.com

گروه وکلای بازرگان عقیده دارد:

1. در پیشبرد و توسعه قوانین و مقررات و نیز آگاهی عمومی باید سخاوتمندانه یاری شود؛
2. در کلیه امور محوله از سوی مشتری یا برای امور عام المنفعه، علاقه مندی و احساس انسانی در کنار تخصّص از ضروریات محسوب شود؛
3. مراعات نظم کاری و زمان، دقت علمی و حقوقی کافی، اتکاء بر اخلاق و وجدان حرفه ای از جمله حقوق قانونی و انسانی مشتری تلقی شود؛
4. رازهای موضوع محوله به نحوی سختگیرانه محفوظ بماند؛
5. درکِ فلسفه ی مراجعه مشتری به دفتر، از خصوصیات انسانی و سرمایه های ارزشمند دفتر شمرده شود؛
6. مشتری حق داشته باشد از بخش روند امور محوله به دفتر گروه وکلای بازرگان به صورتی شفاف مطلع گردد؛
7. در تعاملات میان این دفتر با مشتریان خود، در نهایت، هر دو طرف خود را برنده احساس کنند و به آن ببالند؛

دفتر مرکزی: تهران، میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، خیابان 23، پلاک 13، طبقه سوم، زنگ سوم

88323274 – 021

09120213393

09120253015

09120250912

hamyarebazargan@yahoo.com

دفتر حقوقی – ثبتی ساجات از جمله دفاتر ثبتی و حقوقی تخصصی جوان به شمار می آید که به صورت سازمان یافته از سال 1385 توسط جمعی از وکلاء پایه یک دادگستری و پژوهشگران متخصّص شروع به فعالیت کرده است.

به طوریکه نمادی که برای ثبت ساجات طراحی شده ؛ تعدادی وکیل را گرد هم نشان می دهد که با اتحاد و یک رنگی گروه را تشکیل داده اند . در میان این اجماع هم ما نماد شمسه هشت ضلعی معروف ایرانی اسلامی را داریم که ضمن نشان دادن فعالیت رسمی و سازمان یافته ؛ اهمیت توجه به مسائل اعتقادی و فرهنگی را نیز به خوبی نشان میدهد . فونت بکار رفته در لوگو فونت مختار میباشد ؛ که عدم وابستگی خاص این گروه و آزادی عمل و بیان را در چارچوب قانون ؛ شرع و عرف متذکر میگردد .

هر یک از وکلای این دفتر دارای مدارج علمی تخصصی بوده و از تجربیات بسیار خوبی در موضوعات مربوط به حقوق اختراعات، علائم تجاری، طرح های صنعتی وثبت شرکت هاو … مطرح در مراجع قضایی و شبه قضایی برخوردارند.

بنابراین، اگر چه این دفتر برگ های اولش را ورق زده است ولی جوانه های سبزش حاصل ریشه های تنومندیست که در غنای تخصّص و دانش اعضایش استحکام یافته و با علاقه مندی و پشتکار آنان نگهبانی می گردد.

گروه ثبت ساجات کلیه خدمات ثبتی را به صورت تخصصی توسط وکلا، مشاوران و کارشناسان متخصص و با تجربه در این امر ارائه داده است و به صورت مستمر و پیگیر تا اتمام کامل روند ثبت به صورت تمام وقت پشتیبان و پاسخگوی ابهامات و سوالات شما در ارتباط با رویه کار خواهد بود و خود را موظف به اطلاع رسانی شفاف در تمامی مراحل می داند.

به جرات می توانیم ادعا کنیم که جامع ترین و پرمحتواترین وب سایت ثبت در پیش روی شما قرار دارد. کلیه مطالب این وب سایت و اطلاعاتی که در مشاوره حضوری یا تلفنی با کارشناسان دریافت می فرمایید نتیجه تجربه متعدد و تحقیق در قوانین ثبتی و امور اجرایی بوده و تلاش ما بر این است تا ایده های کاربردی و راه حل‌های عملی در زمینه امور اداری و ثبتی مرتبط را با زبانی ساده و قابل استفاده برای عموم در اختیار موکلین و مراجعین محترم قرار دهیم. این روشها و قوانین بارها راستی آزمایی شده است، با این حال مدام بازبینی می‌گردد و در صورت هر گونه تغییر بروز رسانی خواهد شد. در صورتی که پس از مطالعه مطالب این سایت به نتیجه لازم نرسیدید یا نیاز به مشاوره بیشتر داشتید مشاورین، وکلا و کارشناسان این موسسه به صورت تلفنی و یا حضوری و حتی آنلاین، اطلاعات لازم و موثرترین راهکارها را با توجه به شرایط کاری و نوع فعالیت شما در اختیارتان خواهند گذاشت تا بدون اتلاف زمان و هزینه اضافی که در پیشرفت و ارتقاء هر شرکت و موسسه ای تأثیرگذار است در کمترین زمان ممکن، بهترین و صحیح ترین روشها را با کیفیت حرفه ای و هزینه های منصفانه به شما مشتریان گرامی ارائه دهند.

گروه ثبت ساجات خود را متعهد به پیگیری مستمر، دقیق، حرفه ای و دلسوزانه فرایند ثبت تک تک موکلین و مراجعین و پاسخگویی در تمامی مراحل بصورت 24 ساعته می‌داند. همچنین حفظ حریم شخصی و رعایت حقوق موکلین و مراجعین از اصول مهم برای این گروه است. گروه ما صداقت و شفافیت را مبنا و اصل اساسی فعالیت خود دانسته و در تمامی امور و مراحل با نظارت مداوم و دقیق بر روند کار، خود را ملزم به رعایت این اصول می‌داند.

Open chat
سلام
گروه وکلای بازرگان حلال مسائل حقوقی شماست.
اگر سوالی دارید بفرمایید؟
((همکاران ما شبانه روز به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان هستند)).